Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Yahoo’dan Google’ye büyük çalım !

İnternet devi olarak bilinen ve bu uğraşta bir imparatorluk kurduğunu söyleyebileceğimiz Google‘nin , internet tarayıcısı Mozilla Firefox  ile olan anlaşması geçtiğimiz günlerde sona erdi. Bunu fırsat bilen ve güzel bir adım ile değerlendiren arama motoru Yahoo ,  Firefox’un ABD’li kullanıcılarına hizmet verecek.

Yahoo dünyanın en büyük arama motoru olarak kabul edilen Google’nin ayağını kaydırdı.  İnternet tarayıcısı olan Mozilla Firefox’un bu hizmetini daha önceleri Google firması karşılıyordu, bu hizmet tarihi için atılan imzaların bitmesi ile, yeni imzaları atmakta zaman kaybetmeyen Yahoo artık ağ tarayıcısının arama kısmında ABD’li kullanıcılarına hizmet sunacak.

yahoo

yahoo

Google’nin eski yöneticisi aynı zamanda şuanda Yahoo’nun CEO’su Marissa Mayer  en kısa sürede şirketin Firefox kullanıcıları için daha modern ve anlaşılabilir arama optimizasyonu hizmeti sunacaklarını  ve bu sistemin en kısa sürede kendi sitelerindede yer edineceğini belirtti.

Geçtiğimiz hafta içi çarşamba günü basına resmi olarak duyurulan anlaşma, Google ile yaklaşık 10 yıldır süren anlaşmanın sona erdirildiğini Firefox ile sadece ABD ‘yi içinde bulunduran 5 yıllık yeni bir sözleşme ortaklığı yapıldığını duyurdu.

Firefox her yıl milyon kullanıcıya hizmet vermektedir. Bu anlaşmadan sonra Firefox’un Hatrı sayılı bir  kullanıcı kitlesini daha bünyesine katacağı gözlemleniyor.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 2 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

2 Yorum

 1. MEHMET KOÇAK diyor ki:

  yahoo atabılecegı en guzel adımı atmıs basarılar

 2. Biroll diyor ki:

  mozilla tarayıcısı pek tercih edilmesede türkiyede , abd gibi ülkelerde iyi ragbet görmektedir tebrikler yahoo

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap