Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

WhatSapp üyeleri bu uyarıya dikkat!

Akıllı telefonlarımızda sık sık app olarak kullandığımız anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp’ın masaüstü bilgisayarlar için çıkartığı sürümünde kullanan bireylerin kişi gizlilik bilgileri ile ilgili sorunlara bir yenisi daha eklendi.!

Tüm dünyada neredeyse 700 bini aşkın üyeye sahip olan internet üzeri anlık chat programı WhatSapp’ın bir kaç gün önce masaüstü bilgisayarlar için çıkardığı sürümünde gizlilikle ilgili sorunlar ortaya çıkmıştı. Bunlara bir yenisi daha eklendi bu açıkları ve bilinçsiz kullanıcıların iyi niyetini suistimal etmek isteyen bazı kötü niyetli yazılımcıların açtığı fake siteler kullananların profillerini tehlikeye sokuyor.

WhatSapp Masaüstü Uygulaması

WhatSapp Masaüstü Uygulaması

Whatsapp uygulamasının resmi web sitesini tamamen aynı şekilde taklit ederek açılan fake siteler binlerce kullanıcıyı mağdur etti. Masaüstü uygulamasını web üzerinden indirmek için fake sitelere giren mağdurlar mobil telefonları ile sitedeki QR kodu‘nu okuduğu andan itibaren GSM üzerindeki çoğu bilgilerini kötü niyetli üçüncü şahısların eline geçtiğini düşünerek panik olabiliyorlar.

Whatsapp Masaüstü uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcıların  uygulamayı bilgisayarlarına veya tablet’lerine indirmeden önce kesinlikle Web tarayıcılarında bulunan adres çubuğunu kontrol etmeleri önemle rica olunur. Adres çubuğundaki site uzantısının https://web.whatsapp.com  olmasına dikkat edin. Bu uzantı haricinde bulunan hiç bir siteye itimat etmeyin ve indirme ( download ) işlemi yapmayın.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. ahmetcakir diyor ki:

  bende bu hataya düştüm whatsapp uygulamasındaki adres dışında başka adrese girmeyin dikkat! teşekkürler admin

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap