Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Translate’de Şok Yeni Etkinlik

Gelmiş geçmiş en büyük Arama Motoru Google kullanıcılarına sözlük hizmeti sunduğu Google Translate‘de inanılmaz bir özellik sunmaya hazırlanıyor.

Teknoloji ve Fikir devi şirket  bildiğimiz gibi şuan neredeyse her insana her alanda hizmet veriyor ve kullanıcılarına en iyi hizmeti veren tek firma. Milyonlarca kullanıcısı olan Translate servisinde yapacağı farklılıklarla kullanıcılarını kendilerine bağlamanın peşinde.

Translate

Translate

En çok tercih edilen Sözlük hizmeti olduğu bilinen  Arama motoru kısa bir süre içerisinde büyük bir yeniliğe gideceğine belirtiyor. Bu özellik ile Video’lar ve Kamera üzerindeki sunulan ana dil’i desteklenen diller arasında çeviri yapılabilecek. Çeviri işlemini yapmak için Web kamerasını açarak yazının görüneceği şekilde tutmak. Görüntü görüş alanına girdiğinde erkan üzerinde kullanıcısına arayüz sunacak ve desteklenen çevrilmesini istediğiniz dil desteğini seçerek işlemi kolaylıkla tamamlıyabilecek kullanıcılar.

Şuan için Kameradan çeviri işlemini  ( İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Portekizce, Fransızca ve Rusça)  bu diller desteklemektedir. İlk etap olarak bu 7 dil desteğinin sunulacağı belirtildi.

Translate servisinin diğer güncellemelerinde kullanıcılarına daha farklı ve daha fazla dikkat çekici özelliklere gidileceğini açıklayan firma. Bir sonraki güncellemede kullanıcılara Sesli çeviri hizmeti verecek. Bu hizmet sayesinde telefonda ingilizce konuşan birinin konuşmasını desteklenen diller ile seçtiğiniz dilde çevirisini dinleyebilirsiniz. Bu hizmetleri ile Google Translate‘nin  uzun yıllar kullanıcılarının gözdesi olmaya devam edeceği ap açık ortaya koyuldu.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. MUSTAFA diyor ki:

  google dalında en iyisi teknoloji üzerinde adamlar nasıl bir kafa patlatıyorsa helal olsun

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap