Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

Arabistanlı imam Şeyh Bender El Hayberi, dünya gezegeninin yerinde durduğunu iddaa etti ve ” Eğer dünya dönseydi havada durmakta olan bir uçağa doğru çin’in kendisinin gelmesi gerekmezmiydi! ? ”  diye bir iddaa ortaya koydu.

Hoca El Hayberi,  çıktığı kürsüde eline bir plastik pet bardak alarak dünyanın dönmediğini kanıtlamaya çalıştı.

Dünya Dönmüyor

Dünya Dönmüyor

Yapmış olduğu konferansların birinde öğrencilerden tekinin dünyanın dönüp dönmediğini sorması üzerine, imam El Hayberi, şaşırtan o cevabı verdi ” dünya sabittir yerinden dönmüyor ” dedi. Arap Hoca içinde yaşadığımız Dünya gezegeninin yerinde sabir durduğunu göstermek amacıyla önünde bulunan plastik bardağı eline alarak öğrencilere ” Şimdi beni dikkatli dinleyin. Arabistan hava alanından uçak’la çin’e gitmek için uçtuğumuzu düşünelim ve uçak havalanarak olduğu yerde sabit kalıyor. İstikametinde durduğumuz Çin’in uçağa doğru gelmesi gerekmezmiydi! Yada dünya ters yönde dönüyor olsaydı bu defada uçak asla çin’e ulaşamazdı. Doğrumu Değilmi? ”  diye açıkladı.

Bu konferans’ın akıllı telefonu ile video görüntüsüne alınmasından ve daha sosyal video izleme sitelerinden birine yüklenmesi arap ülkelerinde büyük ses getirdi. Facebook, Youtube gibi im’leme sitelerinde ” #cleric_rejects_rotation_of_Earth –  imam dünyanın döndüğünü reddediyor! ” başlıklı konular açılmaya başlandı.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap