Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Seo Adında Dolandırıcılık Dikkat

Seo Dolandırıcılığına dikkat.

Bugunki makalemizde genel olarak webmaster arkadaşlara hitap etmeyi planladık. Konumuz ise Google’de ilk sıralamalara gelmek vaadi ile sizi kandıran dolancılar.

Seo Dolandırıcılığı

Seo Dolandırıcılığı

Seo dediğimiz olayın amacı web sitelerini arama motorlarında ilk sıralara taşıma çabalarıdır. İnternet ortamında milyonlarca aynı sektörde sitenin varoluşuda bazılarına yeni para kazanma kapısı açmıştır. Genel olarak website sahipleriyle iletişime geçerek veya forumlarda ticari başlıklar açarak sizi Google’de kelimenizde ilk sayfaya getirme tekliflerinde bulunan bu dolancılar, kimi zaman abartarak sitenize kalıcı bir sıralama kazandıracaklarını söylerler.

Unutmayın en iyi seo tekniği arama motorları yerine, kullanıcıya hitap etmektir. Sitenizin içeriği ile alakadar olan ve user’lerinizin görmek istediği  konular, makaleler, başlıklar açmayı hedefleyin. Güncelliğinizi mutlaka koruyun ne kadar bakar, ilgi gösterirseniz sitenize, Google ve kullanıcılarınızda o kadar ilgilenir.

Paranızı bahsi geçen dolandırıcılara kaptırmayın. Kendi işine bakmayanın, işine kimse bakmak. Kendi gemisini kurtaran kaptandır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap