Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

“Sen Yokken” Twitter’da Neler Oluyor?

Popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter kullanıcılarına son günlerde ” Sen Yokken… ” isimli uygulamasını sunmaya hazırlanıyor.

Firma yetkilileri bu uygulamadan kullanıcılarını kasım ayında haberdar etmişti lakin detaylı bir açıklama yapılmamıştı. Bu özelliğin ” uygulamanın ” amacı  twitter tutkunlarının hesaplarında online olamadıkları süre içerisinde takip ettiğiniz veya sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz tweet’leri anasayfanızda en sağ köşede size sunuyor. Tabi sistemin neye göre tweet sıralamasını yapacağı bilinmesede biz tahminciler Favoriler ve Retweet‘lerin yer alacağı görüşündeyiz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise rahatsız olduğunuz zaman hesap ayarlarınızdan uygulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.

Twitter Sen Yokken

Twitter Sen Yokken

Şuan için uygulama neredeyse twitter kullanıcılarının %70’lik kısmına sunuldu. Lokasyon kanallarına göre sırayla hizmete sunulan özellik resmi olarak aktif olmak için tamamen kullanıcıları ile buluşmayı ve sistem yetkililerinin ufak bir açıklama ile devreye koymasını beklemektedir.

Twitter’in geçtiğimiz günler içinde bize sunmuş olduğu uygulamalardan sadece bir tanesidir bu uygulama. Firma’nın  AR-GE ekibinin aynı süreç içerisinde bir den çok yeni özellik üzerinde çalıştığı ve var olan özellikleri dahada geliştirmek adına çabalandığı belirtildi. Sosyal ağ kullanıcılarına oldukça önem veren firma son günlerde bildiğiniz gibi direkt mesaj uygulaması üzerinde bayağı gelişmeler yaptı ve bu gelişmelerin full halini en kısa sürede aktif ederek hizmete sunmayı planlıyor.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap