Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Özledik Seni Komik İnsan

14 Yıl önce  Türkiye ve tüm Dünya En neşeli üstad’ı Kemal Sunal’ı Kaybetti evet Bugün gelmiş, geçmiş en büyük komedyenin yani Kemal Sunal ‘ın doğum günü. Büyük sanatçı ve Yazar  70 Yıl önce bugun İstanbul’da doğdu. Türk sinemasına ve tiyatrosuna adını altın harflerle yazdıran komedyen sevenlerinin kalbine taht kurdu. Oynadığı her rol ile türk ve dünya sinemasına , komedisine bir soluk, renk getirdi. Günümüzün TV kanallarında ve seyircisinde hâlâ büyük ilgiler görmektedir oynadığı sinema filimieri.   3 Temmuz 2000 ‘da yani 55 Yaşındayken daha Trabzon’a yeni bir film çekimi için giderken bindiği uçakta Kalp Krizi geçirerek Rahmet eğledi usta komedyen.

Arama Motoru Google  Usta Komedyenin 14. Ölüm Yıldönümünde onu unutmadı ve Anasayfa’sında yayınladığı DOODLE ile  en neşeli insanı andı.

Usta oyuncunun çevresindeki en yakın insanlardan olan Zeki Alasya bir röpörtajında Kemal Sunal’ın Kalp Krizi geçirmesinin en büyük nedenlerinden birinin Korkuları olduğunu belirtmiştir.

Oldukça titiz olan komedyen  normal hayat ile oynadığı roller arasında zıt karakterli olduğunu belirtmiştir. Normal hayatında oldukça az konuştuğunu, soğuk bir insan olduğunu vurgulamıştır.

mIRCLan Ekibi olarak Büyük Üstad KEMAL SUNAL ‘ı Saygıyla anıyoruz. Allah’tan yakınlarına ve  Tüm biz sevenlerine sabır diliyoruz. Ruh’u ŞAD , Mekanı CENNET olsun. Asla unutulmadın BÜYÜK KOMEDYEN.

kemal sunal 14 yıl

Kemal Sunal 14.Ölüm Yıl DÖNÜMÜ ANISINA


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 3 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

3 Yorum

 1. MEHMET FİDAN diyor ki:

  küfürsüz, argosuz insanları güldüre bilen tek insan mekanın cennet olsun

 2. MAHMUT KÜÇÜKOĞLU diyor ki:

  Allah’ın Rahmeti üzerine olsun. Oğlu Ali bey babası kadar olmasada onun kanından geldiğini belli ettiriyor tebrikler onada başı sağolsun.

 3. JameAhmet diyor ki:

  harikasnz baskan

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap