Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Nexus 9 Yok Sattı

Nexus 9 indirimli fiyat ile piyasaya alıcılarının karşısına çıktı 24 saat içerisinde satış rekoru kırarak  en çok satanlar listesine girdi.

HTC   son dönemlerde iyice maddi olarak kaybettiği açıklamalarına Cevap niteliğinde bir gövde gösterisi yaptı. HTC , Google iş birliği ile ürettiği , geliştirdiği Android  Tableti NeXuS 9  indirimli fiyatı ile Piyasaya sundu.

Sömestr Tatiline kadar her salı günü yapılacak olan indirim günlerinin ilk satışı NeXuS 9  199 $’dan koyulduğu standlarda yok satmayı başardı. Böylece HTC firması üzerinden yapılan karalama yorumlarına NET bir cevap verdi  ve Firma 2015 yılına kadar elindeki ürünleri nasıl satışa sunacağınıza belirtmiş oldu.

Satışlardan az bir KAR marjı elde eden firma şuan görünen o ki  Sürümden kazanma ve Müşteri potansiyelini yükseltme peşinde. Salı indirimleri ile adından çok kez söz ettireceğe benzeyen HTC ‘nin diğer büyük ve faydalı adımı ise Arama Motoru GOOGLE ‘nin saflarında yer almak oldu. Google ‘nin  desteği ile  firma Ar-Ge konusunda teknoloji çalışmalarında oldukça kullanıcılarına faydalı çalışmalar sunacağa benziyor.

NeXuS 9 fiyat

NeXuS 9 24 Saate Bitti


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. EKREM BENEK diyor ki:

  Nexus 9 tr ne zaman piyasaya cıkacak sabırsızlıkla beklıyorum admin

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap