Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Mobil Sohbet

Yanlış duymadınız evet Mobil Sohbet hizmetimiz artık sizlerle.

Uzun zamandır siz mIRCLan kullanıcılarına yeni uygulamalar sunmak için çalışan AR-GE grubumuz en sonunda IRC, Sohbet severler için Mobil Chat platformunu aktif hale getirmeyi başardı.

Günümüzde artık neredeyse herkez ellerinde akıllı cep telefonları ile ilgileniyor. Eskiden beridir bilgisayarda kullandığımı mIRC, IRC, Chat , Sohbet ortamlarını artık Mobil’e uyumlu hale getirmenin zamanının geldiğini düşündük. Hem bu sayede kullanıcılar sohbet ortamlarından uzaklaşmamış olurlar hemde IRC yazılı chat eski formunu korumuş olur.

mobil sohbet

mobil sohbet

Akıllı cep telefonları ile sohbet odalarına giriş yapmak artık çok basit. mIRCLan AR-GE ekibinin  Telefonlar için geliştirmiş olduğu yeni destekci uygulama ile Java Player sorunu tamamen ortadan kaldırıldı. Özel bir Java kodlaması ile telefonlardan girişlerde Java Aplet sorulmadan direk sunucuya bağlanma olanağı sunuluyor.

Cep telefonunuz ile arkadaşlık kanallarına girmek için sitemizin anasayfasında bulunan sohbete giriş butonunu tıklamanız ve gereklı boşluk olan NİCKİNİZ satırını doldurarak devam etmeniz yeterli olacaktır. Bizi takip etmeye devam edin işimizde en iyisi olmak için bu yola çıktık.

Dünyanın en büyük arama motoru Google aracılığı ile hedefimiz en büyük mIRC indir‘me sitesi olmaktır. ~mIRCLan Ailesi Her daim Yeniliklerle Güncelliğini Koruyacaktır ~


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap