Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Kamerali mIRC Chat

Tüm dünyada IRC ve Chat arkadaşlık platformları arasında bir ilk Kamerali mIRC Chat mIRC artık hizmetinizde.

Gün geçtikçe gelişmekte olan anlık mesajlaşma servisleri arasında hatrı sayılır bir kullanıcıya hitap eden yazılı chat, sunduğu klasik özellikleri yüzünden geliştiği kadarda kullanıcı kaybına sebep oldu.  Kullanıcılar genel olarak açılan ve kamera desteği sunan Sosyal medya, Skype, Camfrog gibi daha profesyonel sitelere yöneldi.

Uzun bir zamandan sonra bildiğiniz gibi mIRC Ar-Ge ekibimizi topladık ve bir önceki Toolbars eklentimizden sonra bir ilke daha imza atmak adına aşşağıda gördüğünüz gibi WebCam özelliğini mIRC sohbet scriptimize Entegre etmeyi başardık.

 

 

Kameralı Sohbet

Kameralı mIRC

 

Kamerali mIRC nedir?

Sohbet sektöründe şuan için en çok istenilen özellik olan Kameralı Sohbet sayesinde kanal ve odalarımızdaki kullanıcılar yeni arkadaşlıklar kurarken karşındakilerin gerçek bir kişi olduğunu, aldatıcı bir nicke sahip olup olmadığını anlayabilmelerine olanak sağlar. Kameralı Sohbet programı sayesinde iletişim kurduğunuz kişiyi görebilirsiniz ve arayışlarınıza uygun olup olmadığı hakkında daha rahat karar verebilirsiniz.

Kullanımı oldukça basittir Websitemiz üzerinde bulunan mIRC indir logosunu mause yardımı ile tıklayarak karşınıza çıkan sohbet programını bilgisayarınıza indirerek, kurabilirsiniz. Kurduktan sonra masaüstünüzde oluşan mIRC logosunun (  mirc )  üzerine 2 kere sol tuşla basarak açabilirsiniz. Nickiniz yazan yere takma isminizi yazarak BAĞLAN demeniz yeterlidir. Bol Sohbetler


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap