Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Jigolo Arayan Dul Bayanlar

Jigolo Nedir? Dul Kadınlar neden Jigolo ararlar?

Bugunki makalemizde siz IRC üzerinden eş zamanlı chat serverlarında zaman geçirmeyi seven kullanıcılarımız için jigolo kanalları hakkında kısa bir yazı betimleyeceğiz.

Bilindiği gibi uzun yıllardır chat ortamlarında çoğu kullanıcı eski dönemlerde sadece sohbet, oyun, radyo ve zaten kurulu olan sıcak  bir arkadaşlık ortamı için serverlarımızda bulunurlardı. Son zamanlarda insanların arayışları değiştikçe sohbet sunucularının çoğununda kullanıcı kitlesine verdiği hizmetler değişmiştir.

En çok arayış sergilenen arkadaşlık biçimlerine göre düzenlenen WebChat sitelerinin yazarları yoğun olarak kullanıcıların Google Trends üzerinden  yıllık, aylık, günlük  zaman aralığında aradığı sohbet biçimlerini  ele alarak hitap etmeyi hedeflerler. Şuan içinde olduğumuz bu dönemde ise userler yoğun olarak cinsellik üzerine kurulu olan webchat sitelerinde zaman geçirmeyi seviyorlar. Bunlarının arasında en çok ilgi gören arkadaşlık kanallarının başında ise jigolo ve jigoloarayanbayanlar  adlı odalar gelmektedir.

Jigolo ; kelimesinin ne anlama geldiğini neredeyse hepimiz biliyoruz. Ama bilmiyenler için kısa bir şekilde şöyle açıklayabiliriz. Jigolo belli bir ücret karşılığında dul, yaşlı, genç ve fantazi arayışı içinde olan bayanlara hizmet veren erkek seks işcisidir. Evet doğru duydunuz Erkeklerde seks objesi olabiliyor günümüzde ve her şeye bir isim verildiği gibi bu aktiviteye hatta daha çok sektöre dönen bu olayın kahramanlarına jigolo denir.

Cinselliği hayatlarında daha önce tatmış ama uzun süredir yanlız yaşayan yaşını almış bayanlar genel olarak jigolo arayışı içindedirler. Hem tanımadığı bir insan hemde güven problemi olmadan ücret karşılığında mutluluk yaşamanın en kolay yoludur onlar açısından. Peki bu jigolo kanallarına nasıl ulaşabilirsiniz veya nasıl jigolo olmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Sitemizden indirmiş olduğunuz mIRC programını açarak  yazı konsoluna  ” /server irc.mirclan.net ”  yazmanız yeterlidir ( oto bağlan butonuda aynı işlevi görmektedir )   , sunucuya bağlandıktan sonra tekrar yazı metnine  ” /j #jigolo ” yazarak  hedefinize ulaşabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 4 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

4 Yorum

 1. muharrem diyor ki:

  jigolo arayan bayanlar arasınn 0544591**** ücret istemiyorum gizlilik ön plandadır

 2. Baran tan diyor ki:

  Jiğola arayan bayanlar yas sınırı yoktur gizliyim 172.boy kilo 75.acarkent de evim hersey gizlilik içinde olmak üzere TSK edrm ilginize

 3. mehmet diyor ki:

  Selam ben tekirdağı corlu dayım boy 1.60 yaş30 kilo63 tel05342366576

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap