Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Google, Kullanıcılarına Yeni Güvenlik Yazılımı Sundu

Yahoo, MSN, Apple, hatta Google’nin bile zaman zaman güvenlik sorunlarıyla başı dertte bu durum kullanıcılara ” acaba hesabım güvendemi, birinin eline geçtimi? ” sorularını getiriyor. En büyük arama motoru Google, kullanıcılara söz verdiği gibi yeni projeleri ile kullanıcı hesaplarını koruma altına alıyor. Yeni geliştirilmiş olan AR-GE ile kullanıcıların hesapları denetimden geçerek, başka birinin hesabına girilip girilmediği belirlenecek.

Cihazlar ve Etkinlik adıyla sunulan yeni etkinlik Google hesabınıza hangi cihazlardan , ne zaman girildiğini görmenizi sağlarken bu cihazlarla , hesab arasındaki bağlantıyı sonlandırma imkanıda sağlamakta.

screenshot_1(47)

Karşımıza çıkan sayfada Google Hesaplarınıza bağlı olan Cihazları, Ne zaman bağlandığını, Son giriş tarihini görebilir ve bu cihazlara , hesabınız ile ilgili olan Hesap erişimi butonu ile müdahale edebilirsiniz. Bağlı olan cihazlar arasında güvenirlik sorunu olduğunu belirlediğiniz cihazları hesabınızda KALDIR butonunu kullanarak erişime yasaklayabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. alikaan diyor ki:

  Çok güzel bir çalışma Google açısından bence kullanıcılar bu zamanda çoğu bilgilerini gmail üzerinde saklıyorlar google atacagı adımları çok iyi bilen bir kuruluş.

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap