Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Facebook’a fotoğrafı yüklemeyi sevenler dikkat

Facebook’ta fotoğraf ve resim yüklemeyi sevenlerin dikkatine!

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’un Apple Storede bulunan iPhone uygulaması aracılığıyla fotoğraf yüklemeyi seven kullanıcılarına yeni bir uygulama getirerek güncelledi.

Profesyonel birer fotoğrafçı olamasakta, Akullı telefonların ve Facebook gibi uygulamaların bize sunduğu resim yükleme ve resim iyileştirme özellikleri sayesinde uzman olmaya bir adım daha yaklaşıyoruz. Facebook iOS üzerindeki uygulamasına yeni bir ek özellik getirerek kullanıcılarını resim paylaşım açısından sevindirmeyi planlıyor.

facebook fotoğraf yükleme

facebook fotoğraf yükleme

Uygulama daha önceleri sadece resimlerin paylaşımı sırasında ” Netlik , Işık, Gölgelendirme ”  gibi özelliklerden yararlanmamıza izin veriyordu. iPhone kullanıcılarına özel olarak geliştirilen yeni işlevsel özellik ile kullanıcıların yükledikleri resimler otomatik olarak kişileştirme imkanı veriyor. Bu sayede dilediğiniz gibi efekt kullanabilirsiniz tüm sınırları kaldırarak.

Samsung, HTC, Lg v.b markaların Store marketlerinde olan uygulamalar içinde bu yenilik en kısa sürece güncelleneceği ve kullanıma sunulacağı bilgisi geliştirici firma tarafından açıklandı. Google +  yaklaşık bir yıl önce zaten bu özelliği kullanıcılarına  deneme ve kullanma imkanını sağlamıştır.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap