Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Facebook Girişimci Şirketleri Unutmadı!

Anlık mesajlaşma olanağı sağlayan sosyal paylaşım platformu Facebook  geliştirdiği  Facebook at Work  platformunu kullanıcılarının beyenisine test aşaması olarak sundu.

Facebook at Work ” Facebook iş yerinde ” adlı uygulaması ile sadece kullanıcılarına mesajlaşma anlamında değil daha kapsamlı bir şekilde iş hayatımızdada yerini sağlamlaştırmak istediğini ispat etmiş durumda. Bu arayüz ile şirketler, firmalar, çalışanlar ve iş yeri ofis çalışanlarının rahatlıkla ” Etkinlikler, Haber, Gruplar ve Mesajlaşma ” özellikleri sayesinde ürünlerin ve ticari piyasadaki gelişmelerden haberdar olmalarına olanak sağlanıyor ve İş ortamı içerisinde vazgecilmeyecek bir hal almış oluyor.

Facebook at Work

Facebook at Work

Firmalar arasında kullanmak amacıyla tasarlanan bu uygulama ile ofis ve şirket çalışanları kişisel Facebook Profilleri dışında ayri bir profil ile gizlilik ve güven içinde ürünlerini sunabiliyorlar.  Mesai arkadaşları ile verimli bir şekilde iletişim kurma imkanıda sunmaktadır.

Tasarı üzerinde paylaşılmış olan güncellemeler, bilgiler sadece şirket grubu içerisinde onaylı olarak bulunan diğer çalışanlar tarafından görüntilenebilecek. Facebook bu uygulamayı şuanlık kendi iş ortakları ile test etmeye başladı bile. Uygulamanın resmi olarak tüm şirketlere faal olarak ne zaman hizmet vereceği hakkında her hangi bir ön bilgi bulunmamaktadır. En kısa sürede bu yararlı tasarıdan herkezin yararlanacağını düşünüyoruz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap