Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Dikkat! Facebook Fecoder

Neredeyse tüm dünyada herkez tarafından en çok tercih edilen sosyal paylaşım ağı Facebook‘u yeni bir uygulama ile karıştırmayı başardılar.

Günümüzde neredeyse herkez bu sosyal ağlar üzerinden sevdikleri ile paylaşımlar yaparak, mesajlar atarak iletişime geçiyor. Hal böyle olunca kimi zaman kullanıcılar sevdiklerine, eşlerine, flörtlerine veya iş arkadaşlarına  özel hayatları ile yada özel iş sırları ile ilgilli konularda mesaj atıyor. Arkadaş listelerini sadece kendilerine özel kılarak erişime kapatıyor.

Facebook Fecoder

Facebook Fecoder

Tabi bu bahsettiklerimiz sadece görselde olan ve bilinen yada düşünülen. Hacker’ların saldırıları gün geçtikce artmakta facebook algoritmasına karşı. Son günlerde çıkan yeni bir uygulama ise bunu ıspatlar nitelikte. işte o uygulamanın ismi FECODER bu uygulama sayesinde. Profil ( Zaman tünelinizde ) bir çok şeyi kaldırsanız  bile veya gizleseniz bile uygulamayı kullanan kişiler tarafından bunlar rahatlıkla görülmektedir. Uygulamayı kullanan kullanıcılara full erişim izni veren algoritma sayesinde artık hiç bir şey gizli kalmamaktadır.

Facebook yöneticileri bu uygulamanın önüne geçmesini planladıkları önlemler için ellerini sıvadıklarını ve en kısa sürede açığın kapatılacağını açıkladılar.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. KÜBRA YALÇINKAYA diyor ki:

  telefonlar dinlenir facebook izlenir ee biz nerde ne konuşacaz dedikodudamı yapmıyalım yani :D

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap