Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

Cep Telefonunuzu Projeksiyona Çevirerek Film İzleyebilirsiniz

Cep telefonunuzu projeksiyona çevirerek film izleme keyfine varabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi neredeyse herkez artık mobil cihazlar üzerinden film izlemeyi tercih ediyor. Ama Cep telefonlarımzdan film izlerken en büyük sorunumuz ekranın küçük olması, bu nedenle izlediğimizi tamamen anlamakta ve görselini çözmekte sorun yaşıyabiliyoruz.

işte tam burada bizim imdadımıza ” Smartphone Projector ” yetişiyor. Smartphon basit ama kullanışlı bir yapıya sahip kartondan yapılmış projeksiyon aparatıdır.  Bu aparat sayesinde cep telefonunuzu özel yapılmış bölmeye bırakabilir ve daha önceden açmış olduğunuz film’i sinema salonundaymışcasına duvarınıza yansıtarak büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.

Ürünü biraz video üzerinden incelerseniz aslında basit bir yapıya sahip olduğunu bir mercek ve karton kutu yardımıyla eliniz yatkınsa birazda rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Yurtdışındanda sipariş ederek getirebilirsiniz 60$ karşılığında. Elinize ulaştığında video’danda anlayacağınız gibi maket tarzıdır, birleştirme işlemlerini sizin gerçekleştirmeniz gerekiyor.


Birleştirdiğniz veya yaptığınız Smartphone Projector cihazınızı kullanabilmeniz için, ortamı tamamen karartmanız gerekmektedir. Karanlık bir ortam olmadığı taktirde güzel bir görsel verim alamayabilirsiniz.


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. ilknur diyor ki:

  bence fiyat oıldukça yüksek evdede yapabiliriz bunu hem daha az masrafla

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap