Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

2015 Yılı Milli Piyango Talihlileri Heyacanla Belirleniyor

2014 Yılını geride bıraktığımız bu son günde yeni yıl heyacanı dışında yaşanan en büyük heyacan tahmin ettiğiniz gibi Milli Piyango çıkma hayalleridir.

Bugün saat 20:00’den itibaren basına kapalı alanda resmi olarak 1 milyon üzeri çekilişler çekilmeye başlandı. 2015 Milli Piyango sonuçlarına ilk olarak çekilişler bittikten sonra bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Yeni bir yıla gireceğimiz bu gece 7’den 70’e herkez zengin olmanın ve zengin olduktan sonra yapılacak hayalleri kurmaktadır. Kimi zengin olarak girecek, kimisi ise hayallerini başka bir bahara erteleyecek. 00:00’dan itibaren herkezin hayatı ya monotonluğunu koruyacak yada çok farklı Servet içinde devam edecek. Bu rüyanın peşinde koşan genç, ihtiyar herkez bilet bayilerinin önünde uzun kuyruklar kurdu.

Bu yıl bildiğiniz gibi Büyük ikramiye 50 milyon lira. Bilet fiyatları ise  Çeyrek : 12,5 Tl, Yarım : 25 Tl, Tam : 50 Tl olarak Kasım ayından itibaren resmi olarak satışa sunuldu. Biletlerin %93’ü tükenmiş durumda.

YILBAŞI ÖZEL 2015 BÜYÜK ÇEKİLİŞİ BAŞLADI ; Resmi olarak noter huzurunda başlayan çekiliş sonuçlarını yayını girdiği saniyeden itibaren sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz.

2015’e ZENGİN GİREN TALİHLİ NUMARALARI GÖRMEK ve KONTROL ETMEK İÇİN TIKLA 

Nice Mutlu Yıllara ~ mIRCLan ~


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

Yorum yapın

  • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

  • Mobil Telefondan Sohbet

  • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

  • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

  • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

  • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları  • Contact

    XML-Sitemap