Sitemiz Arama Motoru Google'de Mirc Türkçe, Mirc indir ve Geveze Sohbet gibi aramalarda hizmet vermektedir. Sohbet Odalarında Şuanda 451 Kişi Online.

mirc indir
Sohbet Mirc İndir

1.Siber Dünya Savaşı Büyüyor! Canlı izleyebilirsiniz

Siber dünya üzerinden şuanda süren 2014 1.Siber Dünya savaşını mIRCLan üzerinden takip edebilirsiniz.

Geçmiş olduğumuz 2014 yılını bize anımsatacak olan bir çok etken var evet ama bunların en büyükleri yine teknoloji üzerinden oluşmaktadır. Neredeyse tüm haberler siber saldırılarla ilgili. 2014’ü geride bıraktığımız son gün yani 31.12.2014 tarihinde dünya genelinde şimdiye kadar başlamış en büyük siber savaş başlatıldı.

 

1.siber dünya savaşı

1.siber dünya savaşı

 

Bu Siber savaş’ta bir çok ülke saflarını edindi. Son analizlerde üstünlük sırası şu şekilde  1. ABD , 2. China , 3. Türkiye ani ve büyük atakların olduğu savaşta sıralama her an değişmektedir.

Norse adıyla hizmet veren resmi sistemde bildiğiniz gibi öncedende siber saldırıları takip edebiliyorduk. Son 2 gündür siber saldırıların boyutunun oldukça değiştiğini ve akıl almaz derecede yoğunlaştığını fark ettik. Bütün siber korsan ( hacker ) ‘ların gözü , kalbi şuan bu saldırılar üzerinde. Bildiğimiz gibi Güney Kore lideri üzerine çekilen filmin sebebiyet verdiği bu saldırılar için Çin’de özel bir hacker ekibi kuruldu ve Amerika ile çin arasında başlayan bu savaşa tüm ülkelerdeki siber korsanlarında katılmasıyla resmi olarak 1.Siber dünya savaşı başlamış oldu.

1.SİBER DÜNYA SAVAŞINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Facebook Profilinde Paylaş
Ekleyen by :
Yorumlar : 1 Yorum var
Etiketler :
SON EKLENEN YAZILAR

1 Yorum

 1. redhack diyor ki:

  güney kore bu siber savaştan galip çıkamaz amerikada bu işi fazlasıyla iyi yapan mühendisler var ama türkiye, çin’in galibiyetine gölge düşürebilir.

Yorum yapın

 • Cs 1.6 Wall / Aim Aralık 2016

 • Mobil Telefondan Sohbet

 • Genç Futbolcuya Paylaştığı Video Yüzünden Ceza Kesildi!

 • Suudi Arap Din Adamından: Dünya Dönmüyor!

 • Gionee yine iPhone’den Kopyamı Çekti!

 • AÖL 2015 Ocak Sınav Sonuçları • Contact

  XML-Sitemap